رویه بازگرداندن کالا

رضایت مشتری در قدم اول *شعار* ماست.در نتیجه فروشگاه ویراتل با تهیه ی کالای مرغوب و قیمتی پایین تراز تمامی رقبای خود در اختیار مشتریان عزیز گذاشته و تمامی تلاشش را برای ارسال بسته های شما و امانتداری به نحو احسن  برای جلب بیشتر رضایت شما انجام می دهد اما در صورت درخواست تعویض یا استرداد بسته در 24 ساعت بعد از تحویل گرفتن توسط مشتری بر اساس قوانین زیر می باشد:

 

1.حتما هنگام تحویل کالا از مامور پست سلامت آن را از نظر شکستگی و مطابقت با فاکتور چک کنید.تحویل گرفتن کالا به منزله ی تایید سلامت ظاهری آن است و پس از آن ، اعلام ایراد ظاهری پذیرفته نمی باشد.

2.در صورت پشیمانی یا انصراف کامل می توانید بسته را بدون باز کردن پلمپ و کارتن حداکثر تا 48 ساعت بصورت پست پیشتاز به فروشگاه ویراتل مرجوع کرده و بعد از چک کردن آن و تایید از طریق نماینده فروشگاه تا 48 ساعت وجه را بازگرداندید.

3.در صورتی که کالای تحویل گرفته با کالای سفارش داده مطابقت ندارد بدون روی کار انداختن قطعه یا چسب شدگی یا شکستگی و پارگی و غیره می توانید مرجوع و با کالای مد نظر تعویض کنید.

4.کالای شما ابتدا توسط تیم فنی ویراتل چک و پس از تایید وجه شما استرداد می شود.

5.در صورت شکستگی ال سی دی ، پارگی فلت ها ، سوراخ شدن باتری ها ، شکستگی و آسیب به پیکسل ال سی دی توسط بستن پیچ ، خط و خش شاسی ها و ال سی دی ها ، و هم چنین ال سی دی های روکاری که فیلم آن توسط کارشناس قبل از ارسال برای شما ارسال می شود گارانتی غیرفعال و وجه استرداد نمی گردد.

6.بدلیل دستور اداره اصناف برای خرید حضوری تعمیرکار در صورت بازگشت هزینه ی پست به عهده ی مشتری عزیز می باشد.

7.کالای برگشتی باید شامل مهر ، برچسب فروشگاه ، جعبه ی فروشگاه و بسته بندی اولیه باشد.

 

اگر کالای خریداری شده دارای مشکل فنی باشد، کالای معیوب بازپس گرفته شده و پس از بررسی، با کالای سالم جایگزین می‌شود. (کالای مرجوعی به شرکت، توسط تیم متخصص ارزیابی و بررسی می‌شود؛ اگر اشکال موجود در اثر استفاد ناصحیح مشتری باشد و یا در کالا اثراتی  از آب خوردگی، ضرب خوردگی و سوختگی دیده شود، کالا به مشتری ارجاع داده می‌شود.)

در صورت ناموجود بودن کالای انتخابی یا جایگزین تمامی وجه استرداد یا با میل مشتری با کالایی دیگر جایگزین می شود.

برگشت در صورت انصراف :

کاربر می‌تواند در صورت تمایل به انصراف از خرید کالا، کالای موردنظر را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت بعد از تحویل گرفتن، با بسته‌بندی و پلمپ اولیه به فروشگاه ویراتل بازگرداند. فروشگاه ویراتل این فرصت را نیز در اختیار مشتری قرار می‌دهد که کالا را تست کرده و در صورت عدم داشتن ( شرایط گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی )  آن، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از تحویل، کالا را به فروشگاه ویراتل بازگرداند و پس از بررسی تیم فنی و واحد گارانتی که ممکن است تا 10تا 15 روز کاری زمان‌بر باشد، با کالای سالم تعویض نماید.